vsiautoТриває завантаження контенту...вимкнути попереднє завантаження
Фільтри
В орендуFord Escape 2018
Ford Escape 2018
35 $ 1 352 грн
10 тис.км
Бензин, 1.5 л
Автомат

ЦІНИ НА ПРОКАТ АВТО БЕЗ ВОДІЯ: $ 35 / М...

В орендуVolkswagen Jetta 2020
Volkswagen Jetta 2020
35 $ 1 352 грн
10 тис.км
Бензин, 1.4 л
Автомат

ЦІНИ НА ПРОКАТ АВТО БЕЗ ВОДІЯ: $ 35 / М...

В орендуRenault Sandero 2021
Renault Sandero 2021
23 $ 888 грн
10 тис.км
Дизель, 1.5 л
Ручна / Механіка

ЦІНИ НА ПРОКАТ АВТО БЕЗ ВОДІЯ: $ 23 / М...

В орендуRenault Logan 2021
Renault Logan 2021
22 $ 850 грн
10 тис.км
Дизель, 1.5 л
Ручна / Механіка

ЦІНИ НА ПРОКАТ АВТО БЕЗ ВОДІЯ: $ 22 / М...

Темпи сучасного життя у наш час настільки пришвидшились, що діловій людині просто необхідно мати підвищені можливості мобільності. За наявності власного авто досягти цього досить просто, але як бути тим, хто поки що не має можливості придбати автомобіль, або через деякі обставини (аварія, технічне обслуговування, відрядження у інше місто) не може ним скористатися?

Автобазар VsiAuto пропонує затребувану та популярну послугу – авто напрокат, ціни на яку вельми доступні. Кожен охочий за наявності необхідних документів та водійського стажу може обирати з великого розмаїття марок і типів автомобілів.

Ми пропонуємо обрати та взяти напрокат авто з представлених на сайті варіантів. У залежності від ваших потреб, побажань та фінансових можливостей, можна підібрати як «економ» варіант, так і авто представницького класу.

Взяти в оренду машину не складно і не займає багато часу: у нас можна взяти авто напрокат подобово за більш ніж доступною вартістю. Ціна та необхідна застава суто індивідуальні, вони визначаються  класом автомобіля та його затребуваністю.

Доступна авто оренда машин

Чи можливо у наш час, коли все стрімко дорожчає, знайти та взяти автомобіль в оренду досить дешево? Можливо, якщо ви оберете правильну компанію-партнера. Автобазар VsiAuto пропонує найактуальніші ціни на ринку, прокат авто подобово без водія на нашому майданчику один з найбільш доступних.

Ви завжди зможете підібрати автомобіль будь-якого потрібного класу, при відсутності бажаного авто можна знайти рівнозначну заміну. Ми цінуємо ваш час,тому підбір варіантів та оформлення послуги «авто оренда авто без водія» займе лічені хвилини.

Зняти в оренду машину без водія – це популярна послуга в Європі та Америці вже кілька десятків років. У нашій країні цей вид бізнесу тільки робить перші кроки, але багато людей вже оцінили його зручності для клієнта.

Якщо ви вперше стикаєтеся з цим видом послуг, то можете ознайомитися з його численними перевагами. Чому вам варто взяти авто в прокат без водія в нашій компанії? Все досить просто та зрозуміло:

  • відсутність витрат на утримання власного автомобіля;
  • підвищена мобільність у ділових та приватних поїздках;
  • відсутність «головного болю», пов’язаного з пошуком місця для зберігання та стоянки, оформленням страховки, проходженням техогляду, ремонту, проведенням обслуговування;
  • страховка від поломок, ДТП, угону та викрадення (при додатковому полісі) и багато іншого.

Варто зауважити, що зняти в оренду автомобіль без водія не вийде без застави. Відсутність застави можлива  тільки у разі прокату авто з водієм. Прокат авто без водія та застави можуть пропонувати фірми з сумнівною репутацією, автомобілі у таких компаніях часто не відповідають вимогам безпеки та комфорту.

Чому вам варто обрати VsiAuto

Прокат авто без водія недорого допоможе вам у будь-якій життєвій ситуації. Наш майданчик заощаджує ваш час та гроші, пропонуючи якісні послуги:

  • оренда авто без водія (доба, тиждень, місяць та більше) при будь-яких поломках власного автомобіля;
  • автомобілі представницького класу напрокат для зустрічі ділових партнерів;
  • довгостроковий прокат авто без водія (ціна більш ніж прийнятна) для будь-яких потреб.

Залишайтеся мобільними та успішними разом з орендованими авто від VsiAuto!

Читати повністю
Головна Оголошення Продати Закладки Профіль