vsiautoТриває завантаження контенту...вимкнути попереднє завантаження

Як знайти машину на парковці за допомогою смартфона

Як знайти машину на парковці за допомогою смартфона

Які ви знаєте універсальні способи знайти свою машину на парковці? Насправді проблема з автомобілем, що «загубився», досить поширена, і багато автовласників хоч раз у своєму житті з нею стикалися.

Зізнайтеся: знайоме відчуття, коли ви припаркували машину, повернулися туди, де, на вашу думку, вона була і не змогли її відразу знайти? Попри безглуздість ситуації, вона цілком зрозуміла. Якщо йдеться про великий торговий центр з декількома сотнями місць для стоянки та десятками входів-виходів, дуже просто «загубити» свою машину.

Не варто відразу ж панікувати – подібна ситуація не є чимось із розряду «фантастики». У цій справі, пошуку свого авто, головне – це заспокоїтись і увімкнути логіку. Якщо вам не вдалось згадати, де залишився автомобіль, завжди можна скористатися спеціальними мобільними програмами, наприклад.

Безперечно, існує ймовірність того, що ваш автомобіль був викрадений. У цьому випадку подальшими діями щодо його розшуку займатиметься місцева поліція. Ми сьогодні поговоримо про те, як знайти авто на паркінгу за допомогою iPhone або Android, використовуючи сучасні технології.

Поради спеціалістів

Насправді можливостей для пошуку автомобіля на стоянці або навіть у лісі, куди ви виїхали по гриби, але заблукали, досить багато. Фахівці рекомендують такі дії:

  • скористайтесь Google Maps;
  • залучіть асистента Google;
  • встановіть спеціальні мобільні програми з AppStore або PlayMarket;
  • врешті, зробіть фото з номером місця для паркування і сектором стоянки.

Крім того, такі автовиробники, як Mercedes або Volvo, додатково оснащують свої авто такими можливостями, як функція «Пошук автомобіля». Активувати її можна, натиснувши спеціальну кнопку на ключі або брелоку.

Популярні мобільні програми

Існує ряд додатків для смартфонів, які дійсно можуть допомогти вам розшукати свій автомобіль на стоянці без жодних проблем. Ці програми використовують GPS смартфона, щоб знайти машину, або використовують доповнену реальність для виконання цієї роботи.

Наприклад, якщо у вас смартфон від Apple, можна скористатися програмою iCarPark для iOS, яка стане справжнім порятунком у разі потреби. Вам просто потрібно натиснути на цю програму один раз, щоб зберегти місце для паркування вашого автомобіля.

Коли ви вийдете з торгового центру, вона допоможе вам дістатися до своєї машини найкоротшим шляхом. У випадку, якщо GPS вашого мобільного телефону має проблеми, програма також підтримує налаштування маркера, щоб встановити точне положення вашого автомобіля.

Для смартфонів на базі Android можна рекомендувати iCarPark – мобільний додаток для пошуку автомобіля на паркуванні. Все, що від вас потрібно, це просто струсити Android-пристрій, щоб програма Car Finder AR зберегла розташування вашого автомобіля на стоянці.

Поки ви повертаєтеся до своєї машини, ця програма буде використовувати камеру та інші датчики вашого пристрою, щоб знайти машину на зображеннях в реальному часі. Ця високотехнологічна програма використовує доповнену реальність для виконання своєї роботи. У програмі також доступні картка і радар, і вона підтримує відправлення розташування вашого автомобіля на стоянці іншому користувачеві Car Finder AR.

Програма iFind My Car вимагає, щоб ви натискали кнопку «Pin Car» під час паркування автомобіля. Як тільки ви зберетеся повернутися і захочете дістатися своєї машини, просто натисніть кнопку «Прогулянка». Програма виведе вказівки, як дістатися до припаркованої машини прямо на екрані вашого смартфона. Додаток також має таймер паркування, який відстежує час паркування; є додаткова функція вібрації, яка повідомляє вам, коли ви перебуваєте поряд з автомобілем.

Останні додані авто
ВАЗ (Lada) 2115 2004
ВАЗ (Lada) 2115 2004
1 400 $ 54 073 грн
168 тис.км
Бензин, 1.5 л
Ручна / Механіка

Авто на повному бойовому ходу але потрібно ...

Nissan X-Trail 2004
Nissan X-Trail 2004
6 000 $ 231 743 грн
230 тис.км
Дизель
Ручна / Механіка

Nissan X-trail 2.2 дизель заганяв собі рік ...

Volkswagen T4 1996
Volkswagen T4 1996
4 091 $ 158 027 грн
230 тис.км
Дизель
Ручна / Механіка

VOLKSWAGEN T4 на ходу полупасажир Продам...

Opel Frontera 1993
Opel Frontera 1993
4 500 $ 173 807 грн
280 тис.км
Бензин
Ручна / Механіка

Opel Frontera Продам або обміняю свою автів...

Land Rover Series I 2004
Land Rover Series I 2004
75 000 $ 2 896 783 грн
150 тис.км
Дизель
Ручна / Механіка

Продам або обміняю авто фрілендер 1 на ходу...

BMW 5 серия 1998
BMW 5 серия 1998
4 600 $ 177 669 грн
300 тис.км
Дизель, 2.5 л
Ручна / Механіка

BMW 5 Series 2,5 Diesel 1998 Только переоф...

Головна Оголошення Продати Закладки Профіль